Żadnego brodacza nie trzeba przekonywać o tym, że zapuszczenie brody daje same korzyści. Lepsze samopoczucie, niegrzeczne spojrzenia przypadkowo spotkanych kobiet i to uczucie, kiedy w jednym miejscu siedzisz Ty i kilkunastu innych, gładko ogolonych kolesi, a wszyscy ludzie patrzący na Was z boku, uważają Cię za ich przywódcę. 

Jednak, jeśli jakimś cudem zapomniałeś o powyższych faktach, albo dopiero stoisz przed dylematem: zapuszczać, czy nie zapuszczać, oto 5 powodów, dla których warto mieć brodę!

5 powodów dla których warto mieć brodę

Dlatego, jeśli nosicie się z zamiarem zapuszczenia brody – nie czekajcie ani chwili dłużej! A jeśli jesteście już dumnymi posiadaczami twarzowego futra – podzielcie się tą infografiką ze znajomymi:

1. w social mediach: 

2. lub na Waszej stronie www:

Kod do wklejenia na stronę
<p><a href=”https://brodatyblog.pl/wp-content/uploads/2016/07/5-powodow-dla-ktorych-warto-miec-brode.jpeg”><img class=”aligncenter wp-image-6968″ src=”https://brodatyblog.pl/wp-content/uploads/2016/07/5-powodow-dla-ktorych-warto-miec-brode.jpeg” alt=”5 powodów dla których warto mieć brodę” width=”800″ height=”3194″ /></a></p>

Niech wszystkie ogolone buźki wiedzą, co tracą :)

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na newsletter, aby nie przegapić kolejnych wpisów.
Obiecuję zero spamu, zero reklam - same konkrety.